jFontSize
A- A A+

Gdy w piątek o 19 weszliśmy do Hogwartu, drzwi zostały zamknięte. Marzenia o poszukiwaniu duchów w szkole nocą się spełniły. Najpierw jednak, jak to przystało na matfizy, do 1 w nocy robiliśmy ostatnie powtórki przed maturą z matematyki, rozwiązując ogromną liczbę zadań pod czujnym okiem Pani Profesor Grymek.

Nie zabrakło krótkich przerw na tosty i gorącą kawę. Uzbrojeni w piżamy i latarki zapuściliśmy się w najciemniejsze zakamarki naszej szkoły, zaczynając od pokoju nauczycielskiego, a kończąc na komnacie tajemnic. Klimat grozy podkreślał brak światła w całym budynku. Aby uspokoić trochę emocje, zorganizowaliśmy turniej gier planszowych, który pochłonął naszą uwagę do 3 w nocy. O tej godzinie część osób postanowiła pogrążyć się we śnie, a bardziej wytrwali postanowili przenieść się do sali obok, by do białego rana śpiewać największe przeboje karaoke i wykorzystać tablicę interkatywną w nieco inny sposób niż zwykle. Najbardziej wytrwali postanowili nie spać całą noc i wykorzystać swój czas oraz niezastąpioną lokalizację na nakręcenie horroru, którego trailer już się ukazał.

Potwierdzamy, że szkoła jest nawiedzona, jednak duchy były bardzo miłe i obiecały pomoc w czasie matury!

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg21.jpg22.jpg23.jpg