jFontSize
A- A A+

23 stycznia 2010 roku odbyły się zawody okręgowe XXXIX Olimpiady Biologicznej. Naszą szkołę reprezentowała liczna grupa uczniów klas II i III o profilu biologiczno – chemicznym i matematyczno-fizycznym. Byliśmy najliczniejszą grupą z całego województwa, na tle 195 osób dopuszczonych do etapu okręgowego nasza trzydziestka stanowiła duży procent. Jak się okazało byliśmy jedyną reprezentacją naszego miasta.

Jak co roku uzyskaliśmy wysokie oceny prac badawczych , w grupie trzynastu wyróżnionych prac nasz uczeń Dawid Niżyński zajął trzecie miejsce w prezentacji przed KOOB. Praca Damiana Gajeckiego zyskała najlepszą opinię Komisji Okręgowej.

Poprzez udział w zawodach drugiego stopnia uczniowie poszerzają swoją wiedzę, zdobywają doświadczenie, nawiązują znajomości w grupie rówieśniczej co zaowocuje w przyszłości w czasie adaptacji do rzeczywistości studenckiej;) W szranki tegorocznych zawodów stanęli:

 1. Katarzyna Dąbek
 2. Michał Dratwa
 3. Damian Gajecki
 4. Monika Gdesz
 5. Alicja Jazienicka
 6. Amadeusz Łotarewicz
 7. Piotr Podwórny
 8. Marta Socha
 9. Marta Lucińska
 10. Marta Mironowicz
 11. Matra Mroczek
 12. Kamila Jasinowska
 13. Agata Nawojowska
 14. Dawid Niżyński
 15. Natalia Wojas
 16. Łukasz Wysoczański
 17. Monika Czachara
 18. Katarzyna Karska
 19. Marta Dochniak
 20. Gabriela Szcząbrowska
 21. Mateusz Legut
 22. Katarzyna Kozłowska
 23. Natalia Wawryniewicz
 24. Karolina Olszewska
 25. Dorota Rutkowska
 26. Beata Lubieniecka
 27. Aleksandra Lemańska
 28. Sabina Gierat
 29. Joanna Gregorczyk
 30. Joanna Pepera

Opiekunami uczniów są nauczycielki biologii panie; Beata Dratwa i Beata Misiewicz.

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w jubileuszowej XXX Olimpiadzie Biologicznej.

img_0473.jpg
img_0518.jpg
img_0519.jpg
ob002.jpg
ob008.jpg
ob009.jpg
xxxol.jpg