jFontSize
A- A A+

W dniach 9-14 marca 2011r. naszą szkołę odwiedziło 9 chłopców z King Edward VI Camp Hill School w Brimingham. Była to już czwarta wizyta angielskich uczniów w naszej szkole. Przez dwa dni w ramach lekcji grupa z Anglii brała udział w corocznie organizowanej imprezie British & American Days. W czasie ich pobytu zwiedziliśmy Świdnicę oraz Wrocław, w którym po trudach zwiedzania całą grupą udaliśmy sie do aquaparku. Byliśmy również na kręglach w Dzierżoniowie.

Niedziela była do dyspozycji rodzin goszczących, jednakże podzieliliśmy się na 2 grupy i wyruszyliśmy na zwiedzanie. Jedna grupa pojechałą do Książa, podziemnegoo miasta w Osówce oraz Zagórza, druga natomiast wybrała się do Karpacza oraz leżącego nieopodal Western City. Wieczorem spotkaliśmy się wszyscy w restauracji, aby spędzić razem ostatni wieczór. Świetnie się bawiliśmy i szybko zaprzyjaźniliśmy, a więc w poniedziałek na lotnisku trudno było nam się rozstać. Jednak cieszy nas myśl, że już we wrześniu zobaczymy się ponownie, ale tym razem w Birmingham.

Uczestnicy wymiany:

  • Asia Tokarska
  • Magda Rajtar
  • Martyna Jabłońska
  • Kamila Olszańska
  • Weronika Mystek
  • Agata Hodij
  • Mateusz Stadnik
  • Piotr Szymonowicz

Tekst: Joanna Tokarska

01.jpg
02.jpg
03.jpg
04.jpg
05.jpg
06.jpg
07.jpg
08.jpg
09.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg