Zostań słuchaczem

Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Świdnicy, który z II LO tworzy Zespół Szkół Ogólnokształcących przy ulicy Równej 11

Przyjdź do nas, jeżeli:

• ukończyłeś 16 lat,
  • w szybki i skuteczny sposób chcesz zdobyć wykształcenie średnie i zdać maturę,
  • obowiązki rodzinne lub praca uniemożliwiają Ci naukę w szkole dziennej,
  • nie masz środków na finansowanie nauki,
  • masz kilkuletnią przerwę w nauce.

Nasze Liceum da Ci szansę na zdobycie lepszej pracy oraz otworzy drogę do dalszej edukacji. Każdy słuchacz może liczyć na przychylność profesjonalnej kadry nauczycielskiej.

Zapewniamy przyjazną atmosferę i pomoc w rozwiązywaniu Twoich problemów, zwłaszcza tych związanych z przyjęciem na wyższe semestry.

Wspieramy osoby, które zdecydowały się wznowić naukę po wielu latach przerwy, wychowujące dzieci, bezrobotne.

Mamy zrozumienie dla nieśmiałych i tych, którzy dotychczas doświadczyli niepowodzeń w nauce.

Skorzystaj z naszej oferty!

Tak uczyniło już wielu!

Bądź kolejnym słuchaczem LO dla Dorosłych!

Szkoła prowadzi nabór do klas I, II, III na podbudowie szkoły podstawowej, gimnazjalnej oraz zawodowej. Absolwenci szkół zawodowych (nowego systemu) automatycznie mogą rozpocząć naukę w klasie drugiej. Zajęcia odbywają się popołudniami, 3 razy w tygodniu (piątki wolne). Słuchacze otrzymują zaświadczenia do ZUS i WKU.

Szczegółowych informacji udziela sekretariat szkoły pod numerem 74 852 05 73 lub 74 852 02 32.

Dokumenty wymagane przy przyjęciu do LO dla Dorosłych:

1. Świadectwo ukończenia szkoły:
    • gimnazjum
    • zasadniczej szkoły zawodowej
    • ośmioletniej szkoły podstawowej
  2. Podanie o przyjęcie do szkoły ( POBIERZ WZÓR PODANIA )
  3. 2 zdjęcia

Zapisy do klasy I, II lub III LO dla Dorosłych:

• od poniedziałku do piątku w godz.8:00 – 15:00 w sekretariacie II LO (1. piętro)
  • od poniedziałku do czwartku w godz. 15:00 – 19:00 w sekretariacie LOdD (1. piętro)
  • w czasie wakacji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 14:00 w sekretariacie II LO

W OKRESIE WAKACJI