jFontSize
A- A A+

Cześć!

Mam na imię Zuza i jestem uczennicą klasy 1 c. Interesuję się fotografią - moje prace mogliście zobaczyć na jednej z wystaw szkolnych oraz fotorelacji z dnia otwartego 2019. Nie rzucam słów na wiatr, dlatego każda moja propozycja zmian w szkole jest przemyślana. Jestem ambitna, pracowita i zorganizowana. Od kiedy pamiętam angażuję się w pomoc przy organizowaniu życia szkolnego.

Chciałabym, aby naszą szkołę charakteryzował nie tylko wysoki poziom nauki, lecz także świetna atmosfera. Proponuję, aby wnieść w życie Banacha między innymi konkurs na najlepszy film promujący naszą szkołę, czy stworzenie geofiltru na Snapchacie - gdzie każdy mógłby udostępniać wspomnienia z danego dnia w szkole. Chciałabym również zaangażować naszą szkołę w pomoc potrzebującym (zbiórka WOŚP, szlachetna paczka, itp.).  Moglibyśmy spróbować sił naszych uczniów w akcji #zwłasnymkubkiem aby pokazać, że Banachowie również dbają o środowisko! 

Oczywiście wspólnie nie zapomnielibyśmy o tradycji dni tematycznych. Pokażmy, że Banach to wielka rodzina - proponuję utworzyć dysk, na którym każdy uczeń mógłby dzielić się swoimi notatkami, a co za tym idzie ułatwić odszukanie materiałów z poszczególnych tematów Maturzystom. Nie można zapomnieć o tych, którzy dopiero stoją przed wyborem naszej szkoły, dlatego - aby każdy już od pierwszego dnia czuł się dobrze zorganizujmy integracyjną belgijkę (Chapelloise) dla wszystkich uczniów Banacha.

To tylko kilka moich propozycji i pomysłów na przyszły rok szkolny. Każdy pomysł można zmienić, ulepszyć i udoskonalić - to zależy tylko od Nas.

Samorząd uczniowski to przede wszystkim My, a przewodniczący jest tylko przedstawicielem - dlatego chcę Was słuchać i będę otwarta na Wasze wszelkie propozycje.

 

Z.png