Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza uczniów szkół średnich z całej Polski do udziału w kolejnych edycjach kursów poświęconych językowi angielskiemu lub zagadnieniom około-ekonomicznym (matematyka, przedsiębiorczość, ekonomia). W ofercie znaleźć można szereg kursów, idealnych pod kątem przygotowania do egzaminu maturalnego lub poszerzenia wiedzy w wybranych obszarach tematycznych. Wszystkie kursy są darmowe. Zajęcia prowadzone są zdalnie przez kadrę akademicką UW. Od uczestników wymagany jest jedynie dostęp do komputera.
OFERTA:
Kursy językowe:
- Język angielski i współczesny świat
- Telephoning
- Emailing vs Formal Correspondence
- Public Speaking
- American vs British English for travelers
- Word Formation
- Tworzenie krótkich wypowiedzi pisemnych (esej)

Link do zapisów

Kursy poświęcone zagadnieniom około-ekonomicznym:
- Pogromcy mitów ekonomicznych
- Mazowiecki Uniwersytet Młodzieżowy

Link do Facebooka

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w kursach. Za cenne informacje o interesującej ofercie dziękujemy Zuzannie Czernickiej, ubiegłorocznej maturzystce naszego liceum, a obecnie studentce Uniwersytetu Warszawskiego.