jFontSize
A- A A+

Kolejny raz uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w zajęciach laboratoryjnych na Politechnice Wrocławskiej, na Wydziale Podstawowych Problemów Techniki.
Tym razem młodzież wykonywała doświadczenia związane z badaniem słuszności prawa Ohma oraz praw Kirchhoffa. Zajęcia pozwoliły uczniom nie tylko utrwalić wiedzę teoretyczną, ale także zdobyć cenne doświadczenie praktyczne podczas pracy laboratoryjnej z wykorzystaniem specjalistycznej aparatury.
Opiekę techniczną i merytoryczną nad zajęciami sprawował doktorant Radosław Szymon. Opiekunami ze strony szkoły byli niezawodni: Pani Adriana Górka-Sawko oraz Pan Szymon Gumny.

Messenger_creation_3D7620E5-532E-4985-8DCF-E612AFB4214C.jpgMessenger_creation_76DAD22C-F278-471D-9061-95CA9A9AF933.jpgMessenger_creation_391A6900-B28C-4DEC-8ADD-1E68A568C69A.jpgMessenger_creation_A3F89DE1-2F99-45C1-8D3C-D0A2A64FD24E.jpgMessenger_creation_A4211C19-DFF6-44F1-BA30-39EDEE769289.jpgMessenger_creation_A21586BB-E791-4509-B678-6C945F66C78E.jpgMessenger_creation_D415266D-77FF-4838-926C-C0C1784C95A5.jpgMessenger_creation_E20F80E9-D714-4EA0-9470-F78C60C01366.jpgMessenger_creation_FD43BDC2-1C14-467B-86F0-3B2DF128C846.jpg