jFontSize
A- A A+

Dzisiaj (22 stycznia 2019 r.) odbyły się w auli szkolnej dla naszej młodzieży prezentacje rodzimych uczelni. Przedstawiono wśród nich oferty: Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Politechniki Łódzkiej, Wyższej Szkoły Biznesu i Nauki o Zdrowiu w Łodzi, Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, Grupy Uczelni Vistula w Warszawie, Wyższej Szkoły Prawa we Wrocławiu, Społecznej Akademii Nauk w Świdnicy. Dziekan tej ostatniej gorąco zachęcał zebranych do studiowania na miejscu.

To uczelnie prestiżowe znane nie tylko w Polsce, ale i w Europie, które kładą nacisk na aspekty praktyczne nauczania, gdyż często zajęcia prowadzone są przez jak najprawdziwszych praktyków.

Już dziś można było porozmawiać z reprezentantami poszczególny szkół wyższych, dowiedzieć się, jakie dokumenty trzeba zgromadzić, jak mądrze pokierować swoją karierą, a nawet przymierzyć prawdziwą togę.

Dowiedzieliśmy się m.in., że obecnie dużym zainteresowaniem cieszy się specjalność Kryminologia i Kryminalistyka.

Oprócz różnych informatorów i gadżetów pozostawiono nam listy mailingowe, za pomocą których można się kontaktować z tymi uczelniami.

01.jpg02.jpg03.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg