jFontSize
A- A A+

W dniu 4 kwietnia odbył się w I LO coroczny Międzyszkolny Konkurs Języka Niemieckiego, w którym tradycyjnie uczestniczyli uczniowie naszej szkoły. Miło mi poinformować, iż 5 naszych uczniów znalazło się w dwunastce laureatów:

  • 1 miejsce - Martyna Stępień - uczennica klasy III d
  • 3 miejsce - Dorota Czekajło - uczennica kl. III e
  • 4 miejsce - Marta Gargula - uczennica kl. III a
  • 9 miejsce - Kornelia Puchalska - uczennica klasy I b
  • 10 miejsce - Konrad Krzysztofik - uczeń kl. II c
Wszyscy laureaci otrzymali nagrody książkowe.
Następujący uczniowie znaleźli się w pierwszej dwudziestce: Anna Jasionowicz - kl. Ib, Monika Krumplewska - kl. Ie, Olga Filus - kl. IIe, Bartosz Chojnacki - kl. IIe, Kamila Hanc - kl. Ie, Nicol Kąsik - kl.IIe.
Gratulujemy wyników!
Wymienieni uczniowie mają szansę wyjechać na 10-dniowy kurs języka niemieckiego, który tradycyjnie odbywa się w lipcu w naszym mieście partnerskim Biberach.

Teekst: Mateusz (pod opieka Pani Barbary Kałużnej)