15 marca 2017 r. w murach XVII LO we Wrocławiu odbyły się eliminacje dolnośląskie czwartej edycji ogólnopolskiego konkursu „Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii”.

W tym roku w etapie wojewódzkim wzięły udział 84 osoby z 46 szkół Dolnego Śląska. Spośród wszystkich uczestników została wyłoniona trójka zwycięzców, którzy będą tworzyć drużynę reprezentującą województwo dolnośląskie w zawodach centralnych.

Naszą szkołę reprezentowała Maria Soczyńska i Bogusław Kozłowski, oboje z klasy II c. Opiekunem uczniów była p. prof. Zofia Skowrońska-Wiśniewska. Marysia i Boguś nie znaleźli się, niestety we wspomnianej trójce, ale rywalizacja była niezwykle zacięta i dużym sukcesem było reprezentowanie szkoły na etapie wojewódzkim.

01.jpg02.jpg03.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg