jFontSize
A- A A+
 

25 kwietnia 2017 r. odbył się etap diecezjalny XXVI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Naszą szkołę reprezentowały: Kinga Mazur (I a), Natalia Moskwa i Klaudia Tuńska (I b). Po etapie ustnym uczennice zajęły trzy pierwsze miejsca i dostały się do etapu ustnego, w którym wzięło udział siedem osób z diecezji z najwyższą punktacją.

W etapie ogólnopolskim, który odbędzie się tradycyjnie w Niepokalanowie 5-6 czerwca 2017 r., II LO reprezentować będą Natalia Moskwa i Klaudia Tuńska.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

I jeszcze krótka pokonkursowa refleksja jednej z uczestniczek:

To był pierwszy taki konkurs w moim życiu. Wzięłam w nim udział trochę z ciekawości i trochę dla wiedzy. Gdy dowiedziałam się, że przeszłam dalej do etapu diecezjalnego bardzo się ucieszyłam i zabrałam do pracy wraz z nowo poznanymi koleżankami, Klaudią i Natalią oraz profesor M. Kulig. Pani profesor pracowała ciężko, żebyśmy były dobrze przygotowane. Poświęcała nam dużo czasu i zwracała uwagę na ważne rzeczy. Dostałyśmy kilka przydatnych rad, które mogłyśmy wykorzystać w konkursie. Nasze przygotowanie było tak dobre, że już w etapie pisemnym zajęłyśmy trzy pierwsze miejsca. Poznałam nowe, świetnie koleżanki, spędzałam miło czas, mogłam nauczyć się czegoś związanego z moją wiarą oraz zdobyłam doświadczenie, które mogę wykorzystać w kolejnych edycjach dla siebie lub przekazać je innym. Będę bardzo miło wspominać ten czas i te przeżycia. Nie żałuję udziału w konkursie biblijnym.

Kinga Mazur

01.jpg02.jpg