W dniach 06, 07 czerwca 2013 roku odbył się w ILO w Łowiczu III Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny, w ramach współpracy między powiatami: łowickim, świdnickim, kartuskim i tatrzańskim.

Nasz powiat reprezentowała drużyna w składzie: Damian Fafuła – ILO (opiekun A.Majewska), Anna Lasak, Bartosz Berezak i Grzegorz Malczewski – uczniowie IILO (opiekun A.Grymek).

Pierwszego dnia rozwiązywano zadania indywidualnie, a 07 czerwca drużynowo.

Nasi uczniowie spisali się rewelacyjnie, w klasyfikacji generalnej świdnicka drużyna zajęła pierwsze miejsce. W klasyfikacji indywidualnej też nie mieli sobie równych, uczeń I LO Damian Fafuła zajął 1. miejsce, 2. miejsce - Anna Lasak, uczennica II LO, 4. miejsce - Bartek Berezak, a 5. miejsce - Grzegorz Malczewski, uczniowie II LO.

Organizatorzy przygotowali dużo atrakcji. Uczniowie oprócz zmagań konkursowych mieli okazję zwiedzić Łowicz i jego najbliższe okolice.

Ten sukces zawdzięczamy m.in. wspaniałej współpracy uczniów ILO i IILO, którzy tworzyli wyjątkową drużynę.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!