18 kwietnia2018 r. odbył się Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół średnich. II LO reprezentowało 11 uczniów. Po ogłoszeniu wyników okazało się, że odnieśliśmy ogromny sukces. W pierwszej dziesiątce konkursu znalazło się 7 uczniów naszej szkoły. I miejsce z maksymalną liczbą punktów do zdobycia zajęło trzech uczniów, w tym: Jakub Blach i Sebastian Melańczuk z II LO.

Pozostali zdolni matematycy to: Michał Butmankiewicz i Andrzej Kukla – 5 miejsce, Kinga Kępa, Mateusz Drąg, Natalia Dudek, Krystian Walewski, Maksymilian Zabijak, Grzegorz Skupień i Marek Stanisławski. Opiekunem zawodników była pani Agnieszka Grymek.

Matematykom gratulujemy.

Kuba Blach i Sebastian Melańczuk będą reprezentować Powiat Świdnicki w konkursie międzypowiatowym. Życzymy powodzenia.

01.JPG02.JPG03.JPG04.JPG05.JPG06.JPG07.JPG08.JPG09.JPG10.JPG11.JPG12.JPG13.JPG14.JPG15.JPG16.jpg