jFontSize
A- A A+

,,Zagajnik” to pozaszkolny i międzyszkolny (tworzą go uczennice i uczniowie II LO i ZSB-E) projekt gry komputerowej w języku Python opartej na tekście w połączeniu ze statyczną grafiką. Gra nie jest tworzona w celach sprzedażowych, jest to jedynie okazja do nauki pracy w grupie i praktyki nabytych już umiejętności. Wszystko odbywa się w przyjaznej i swobodnej atmosferze.

Poszukiwany jest grafik do udziału w projekcie, z umiejętnością obsługi Photoshop, SAI lub Procreate. Czy jesteś kreatywny, zaradny, masz dużo wolnego czasu, zapału i dobrze radzisz sobie z pracą w zespole? Jeżeli tak, to szukamy właśnie Ciebie!

Charakter gry jest mocno satyryczny i prześmiewczy, dlatego też mile widziani są ludzie z dobrze wyważonym poczuciem humoru.

Pracujemy wtedy, kiedy mamy czas (np. w weekendy lub inne dni wolne, popołudnia). Termin zakończenia projektu jest nieokreślony.

Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie się do:

- Mikołaja Wierzbickiego, klasa 1Ap, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Dawida Kruka, klasa 1Ap, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Wincentego Wensker, klasa 1Ag, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

image0.pngimage1.jpgimage2.jpg