Edukacja w zakresie podstaw przedsiębiorczości odbywa się w naszej szkole od roku szkolnego 2002/2003. Od samego początku osiągamy sukcesy we wszelkich konkursach o tematyce przedsiębiorczości zarówno na szczeblu lokalnym, jak i regionalnym czy ogólnokrajowym. Ponadto lista stale się wydłuża.

Osiągnięcia naszych uczniów:

• Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Gospodarce i Turystyce (30.05.2009) Dawid Niżyński, Tomasz Kos oraz Oskar Woźniak wzięli udział w finale głównym konkursu.
  • VIII Powiatowy Turniej Przedsiębiorczości (31.03.2009) Daria Urbańczyk, Aleksander Szafrański oraz Olga Dzięgielewska zajęli II miejsce w konkursie.
  • III Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Bankach (6-7.03.2009) Grzegorz Bury oraz Aleksander Szafrański dotarli do finału konkursu.
  • „Nie Zostanę Bezrobotnym” (29.01.2009) Karol Chołody oraz Joanna Grzegorczyk zajęli III miejsce w konkursie (zdjęcia nr 1 i 2).
  • VII Powiatowy Turniej Przedsiębiorczości (9.04.2008) Olga Dzięgielewska, Aleksander Szafrański i Mateusz Brzoski zajęli I miejsce w głównym konkursie oraz III miejsce w prezentacji „Komunikacja z Rynkiem”.
  • „Nie Zostanę Bezrobotnym” (18.04.2008) Jakub Bosak i Magdalena Orłowska zajęli I miejsce w konkursie.
  • II Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Bankach „Kredyt Bankowy” (4-6.01.2008) Grzegorz Bury zajął IV miejsce w konkursie. Mariusz Kropidłowski również wystąpił w finale.
  • VI Powiatowy Turniej Przedsiębiorczości (28.03.2007) Michał Sorbian, Marcin Sobala oraz Dawid Syrek zajęli II miejsce w konkursie.
  • „Nie Zostanę Bezrobotnym” Krzysztof Liszka, Łukasz Muzyka oraz Jacek Pałac zajęli II miejsce w konkursie.
  • IV Powiatowy Turniej Wiedzy Ekonomicznej Jakub Lubiniecki, Malwina Linard i Małgorzata Gawrońska zajęli II miejsce w konkursie.
  • Gra Strategiczno-Menedżerska PROMAR (2-3.06.2003) Piotr Futoma, Jakub Zieliński i Natalia Krawczyszyn zajęli IV miejsce w konkursie.
  • III Powiatowy Turniej Wiedzy Ekonomicznej Tomasz Marciniszyn, Malwina Linard oraz Małgorzata Gawrońska zajęli II miejsce w konkursie.