W dniach 25.-26.02.2019 r. odbyły się eliminacje do XI Ogólnopolskiego Turnieju Psychologicznego. Wzięło w nim udział 1073. uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. Angelika Chanas z kl. II b znalazła się wśród setki finalistów i będzie reprezentowała naszą szkołę 30 marca w Warszawie. Angelika od października zgłębiała literaturę psychologiczną, studiowała ciekawe artykuły z „Charakterów”, opracowywała zagadnienia z podstawy programowej różnych przedmiotów. Jak sama przyznaje, udział w turnieju to dla niej na pewno przygoda, ale także możliwość rozwoju na wielu płaszczyznach.

Warto wspomnieć, że psychologią interesuje się coraz więcej młodych ludzi. Potwierdzeniem tego jest duża grupa uczniów „Banacha” uczestniczących w Turnieju. Należą do niej: Patrycja Grzelec (kl. III d), Patryk Grządkowski (kl. II a), Milena Makowiecka (kl. II b), Natalia Jankowska (kl. III d) i Alicja Bagrowska (kl. III d).

Wszystkim gratulujemy, a  Angelice życzymy powodzenia w finale. Jest o co walczyć!

Opiekun uczniów – pani profesor Renata Duda – mocno trzyma kciuki.