Mistrzynie Strefy Wałbrzyskiej!

Kolejny puchar, kolejne zwycięstwo zawodniczek w piłce siatkowej plażowej jest potwierdzeniem, że dziewczyny są nie do zatrzymania w rywalizacji o awans do Mistrzostw Polski. W piękny, gorący dzień 26.05.2026 r. rozegrano Finał Strefy Wałbrzyskiej w piłce siatkowej plażowej z udziałem II LO w Świdnicy, I LO z Wałbrzycha, IV LO z Wałbrzycha, Zespołu Szkół Ekonomicznych ze Świdnicy i Liceum z Bystrzycy Kłodzkiej.
Ze stratą jednego seta, w meczach "każdy z każdym", reprezentantki II LO okazały się bezkonkurencyjne i 12.06.2026 r. będą reprezentowały Strefę Wałbrzyską w Finałach Dolnośląskich. Zwycięstwo w tych zawodach jest przepustką do Mistrzostw Polski rozgrywanych w Starogardzie Gdańskim.
Nasza reprezentacja w składzie:
Maja Długołęcka
Hanna Lipińska
Lena Dąbrzalska
ma ogromne szansę na nadmorską rywalizację.
Przebieg zawodów zrelacjonowała Julia Rokicka i uwieczniła zwycięstwo w pięknych ujęciach swojej sportowej fotorelacji.
Opiekunem zawodniczek była Renata Zapart-Dec.
Wielkie gratulacje dla całego teamu oraz przybyłych na to wydarzenie kibicujących rodziców!
II LO- HEJ!