jFontSize
A- A A+

Niewiele zabrakło do podium w zawodach piłki plażowej chłopców, ale występ naszych siatkarzy i tak należy uznać za duży sukces.
Zajęliśmy czwarte miejsce, które w przyszłym roku gwarantuje nam rozstawienie.
Dziękujemy naszym zawodnikom za walkę, poświęcenie oraz zaprezentowanie bardzo wysokich umiejętności. Turniej stał na wysokim poziomie, a zwycięzcami okazali się zawodnicy z Zespołu Szkół Ekonomicznych.
Organizatorem zawodów było I Liceum Ogólnokształcące.
Skład drużyny II LO: Piotr Cegielski (2a), Bartosz Kasprzak (1a), Bartosz Karolczak (1b).
Opiekunem drużyny był p. Maciej Wodziński.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg