W miniony weekend w Dzierżoniowie odbyły się jedne z największych zawodów tanecznych w Polsce - Future Pace Battle, których formuła opiera się na bitwach tanecznych w różnych kategoriach. Były to prefinały, których celem było wyłonienie najlepszych tancerzy do zawodów finałowych, które odbędą się w czerwcu w Krakowie. Miło nam poinformować, że uczennice z naszej szkoły: Natalia Cibor, Natalia Wilgus, Julia Korta, Karolina Ziemkiewicz, tańczące na co dzień w szkole tańca Paradox, zajęły trzecie miejsce w kategorii Hip-hop Modern Jazz CREW SHOWCASE U18 Basic i tym samym będą walczyć w Krakowie o zwycięstwo w Future Pace Battle 2024. Serdecznie gratulujemy i w czerwcu będziemy mocno trzymać kciuki.

IMG_2270.jpgIMG_2286.jpgIMG_2299.jpg