Powiatowe Biegi Przełajowe i zwycięstwo naszych dziewcząt zainaugurowały sportowy rok szkolny 2019/2020. Przy niesprzyjającej pogodzie i ulewnym deszczu 25 września 2019 r. zostały rozegrane biegi przełajowe dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Zawodniczki z Banacha, zdobywając 64 punkty, pokonały wszystkie szkoły Powiatu Świdnickiego zajmując I miejsce. Wynik ten świetnie rokuje przed zbliżającymi się wtorkowymi biegami sztafetowymi.

Wśród  chłopców miłym zaskoczeniem było VI miejsce Emila Migasa, ucznia klasy I ap.  Reprezentacja chłopców ostatecznie zajęła V miejsce. Na uwagę zasługuje fakt, że drużyna składała się w większości z uczniów  klas pierwszych.

Życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji.

Reprezentacja chłopców:

Antoni Wojtasik, Karol Dolata, Jan Strzelewicz, Emil Migas, Jakub Gruszczyński, Szymon Moczurad, Michał Ostrowski, Miłosz Soprych, Dawid Domeracki, Igor Beker, Wiktor Sobczyński, Michał Skrent, Marcin Skóra

Reprezentacja dziewcząt:

Wiktoria Turek, Amelia Pieszczoch, Małgorzata Pichurska, Urszula Grymek, Martyna Dymnicka, Dominika Trzyna, Weronika Świderska, Natalia Łużna, Adrianna Oszczepalska, Julia Huzar, Martyna Janaszek, Justyna Garstka

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg