Co za mecze, co za emocje. Tak udanego turnieju międzyklasowego nie było już dawno. Właściwie można powiedzieć, że większość chłopaków z naszej szkoły była zaangażowana w grę w piłkę nożną. Szkoda tylko klasy 1cd, która nie była w stanie wystawić wszystkich swoich zawodników ze względu na wyjazd kolegów do Warszawy i występ z zespołem tanecznym Krąg. W meczu klasy 1ab i 1cd nie było niespodzianek.

Osłabiona drużyna klasy 1cd (tylko dziewięciu zawodników) przegrała wyraźnie z klasą 1ab - 13 do 0. Dzięki temu zwycięstwu kl. 1 ab awansowała do finału. Natomiast wielkich emocji dostarczyły rozgrywki chłopaków z klas drugich. Wielu z nich to reprezentanci szkoły w tej dyscyplinie, dlatego poziom rozgrywek był bardzo wysoki.

Wyniki rywalizacji:

2c:2b - 1:3

2a:2d - 3:1

2c:2d - 5:3

2b:2a - 2:1

2b:2d - 2:1

2a:2c - 4:0

Grupę wygrała klasa 2b w której wyróżnili się: Michał Somala, Marceli Rogowski i reprezentacyjny bramkarz Kacper Koziarz. W decydującym meczu o wejście do finału klasa 2a nie dała żadnych szans klasie 2c pewnie wygrywając 4:0, a hatrickiem popisał się Karol Wizimirski. W klasyfikacji króla strzelców prowadzi Igor Beker z klasy 1a z pięcioma trafieniami. Jakub Wróbel z klasy 2d ma 4 trafienia. Marcel Rogowski (2b) i Karol Wizimirski po 3 strzelone bramki. Igor, Marcel i Karol grać będą jeszcze w turnieju finałowym, więc mają szansę powiększyć swój dorobek. Na słowa uznania zasługuje występ Klaudii Janik z klasy 1c - jedynego rodzynka w całych rozgrywkach.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg