jFontSize
A- A A+

Drugie miejsce w eliminacjach powiatowych w piłce nożnej chłopców. Drużyna II LO pokonała zespół ze Świebodzic.

Choć w meczu z późniejszym mistrzem grupy LO Strzegom zaczęło się obiecująco, bo już po dwóch minutach prowadziliśmy po pewnie wykonanym rzucie karnym przez Bartosza Niedziałkowskiego 1 do 0, ale za chwilę było już 1:1 po bardzo dobrze przeprowadzonej i jedynej akcji wypracowanej sobie przez przeciwnika w tym meczu. Resztę bramek niestety wypracowaliśmy sami dla naszych przeciwników po własnych błędach przy rozegraniu piłki na naszej połowie.  Bardzo dobrze zaprezentował się w środku pola Filip Iwanio. Grał zespołowo i odpowiedzialnie. Gdy Dawid Mozol zdobył drugą bramkę na 2:3 wydawało się że jeszcze możemy zremisować ten mecz. Niestety jednak  zrobiło się 4:2 i marzenia o wyjściu z grupy zostawiamy na przyszły rok. W drugim meczu wygraliśmy 5-0 z LO Świebodzice. Najwięcej bramek zdobył Dawid Mozol z klasy III b - 3 bramki.

Skład II LO: Bartek Niedziałkowski, Maksymilian Pawlica, Jakub Kawiński, Michał Somala, Filip Iwanio, Jan Zadziorski, Damian Kozieł, Grzegorz Skupień, Dawid Domeradzki, Igor Becker, Michał Dylewicz, Sebastian, Stawicki, Karol Wizimirski, Jakub Zaremba, Olgierd Etel, Dawid Mozol i kapitan drużyny Paweł Jarosz.