Rozgrywki o Puchar Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy w piłce nożnej zostały rozstrzygnięte podczas Dnia Chłopaka. To coroczna tradycja w naszej szkole. W tym roku organizowana była przez samorząd szkolny.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Paweł Jarosz z klasy 3a. Wraz z Jakubem Wróblem z klasy 2d zostali Królami Strzelców rozgrywek. W finale zmierzyły się klasa 3a i klasa 2d i po remisie 2:2 w regulaminowym czasie mecz rozstrzygnięty został rzutami karnymi. W nich lepsza okazała się klasa 3a a ostatniego karnego obronił Patryk Osiecki. Klasa trzecia wystąpiła w składzie: Mateusz Hasek, Sebastian Wojtal, Witek Zarzycki, Paweł Jarosz, Maciek Roszak, Remik Szaradowski, Hubert Miziołek, Konrad Miziołek, Szymon Lempart, Patryk Osiecki.

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg