Wszystko jest już rozstrzygnięte w Mistrzostwach II LO. Mistrzem szkoły w piłce nożnej zostały klasy 1bcd po wygranej z klasą 2a. Bramki strzelili Dawid Bierowiec na 1do 0 dla 2a, a dla zwycięzców Sebastian Stawicki z kl. 1d na remis. Bramkę dającą mistrzostwo strzelił Dawid Mozol z kl. 1b, który został najlepszym zawodnikiem turnieju. Tytuł króla strzelców przypadł autorowi 6 bramek Dawidowi Bierowcowi z klasy 2a.

Pierwszy raz podczas dni sportu rozegrano zawody w piłce koszykowej dziewcząt. Mistrzostwo zdobyły dziewczyny z klasy 2a w składzie Weronika Nawrocka, Aleksandra Stawarz, Zuzanna Warchoł, Patrycja Pałka, Adrianna Pisula, Ewa Oleksiewicz. Tytuł wicemistrza zdobyły dziewczęta z klasy 1c w składzie Aleksandra Kosikowska, Wiktoria Polczyńska, Eleni Theodosiadu. Tytuł MVP i Króla Strzelców zdobyła Weronika Nawrocka z klasy 2a, która zdobyła 10 pkt w wygranym 14:9: finale.

Nauczyciele wychowania fizycznego dziękują wszystkim szkolnym sportowcom za uczestnictwo w zawodach, za piękną atmosferę stworzoną przez kibiców i tym którzy pomagali w organizacji zawodów.

EloElo!!! - Drugie Elo!!!

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg