Na zakończenie trzecich klas odbył się ostatni turniej, który wyłonił mistrza szkoły w koszykówce. Została nim klasa 3 A w składzie:

• Marcin Chodyniecki,
  • Przemysław Wojtyla,
  • Szymon Skrzela,
  • Jakub Kiszczyszyn,
  • Piotr Zapart.

W finale wygrali oni z drużyną klas 3BCD w składzie: Agata Boruszewska, Dominik Grzyb, Przemysław Guzik, Michał Ziarek, Tomasz Nowak i Krzysztof Wierzbicki. Na trzecim miejscu rozgrywki skończyła klasa 3F w składzie: Oliwier Dorosz, Adrian Polak, Cyryl Łukasiewicz, Jakub Wize, Patryk Wasilewicz i Konrad Karcz. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Przemysław Wojtyla z klasy 3A, który podpisał się fantastyczną akcją na koniec meczu z klasą 3F. W ostatniej sekundzie rzucił za trzy punkty dając w klasie 3A zwycięstwo w meczu eliminacyjnym do finałów, tym samym odbierając przeciwnikom chęć do dalszej gry.Podobny przebieg miał mecz klasy 3BCD z 3A. Tu o zwycięstwie zadecydowała dogrywka, w której lepsi byli uczniowie mat-fiz.

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg