jFontSize
A- A A+

Miło nam poinformować , iż do II etapu XXI Olimpiady Znajomości Afryki zakwalifikowali się Szymon Denes i Hubert Gościmski z klasy IV D. Etap wojewódzki odbędzie się 4 marca 2023 r. Opiekunką uczniów jest p. prof. Jolanta Skarzyńska. Gratulujemy i nadal trzymamy kciuki.

 

Z przyjemnością informujemy, że do etapu okręgowego XLIX Olimpiady Geograficznej zakwalifikował się Grzegorz Franeczek (kl. IV d). Grzegorz zdobył 79 punktów, jest to najlepszy wynik wśród uczestników z powiatu świdnickiego. Opiekunem ucznia jest p. prof. Jolanta Skarzyńska. Etap okręgowy odbędzie się 4-5 lutego 2023 r.
Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Miło nam poinformować, że Bartosz Pasternak (kl. II a) został laureatem konkursu "Gruzja - fascynująca podróż" organizowanego przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego przy współudziale Dolnośląskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu.

Celem konkursu było propagowanie wiedzy o Gruzji, w tym  o partnerskiej dla Dolnego Śląska Adżarskiej Republice Autonomicznej. Uczestnikami konkursu byli uczniowie dolnośląskich szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych.

Nagrodą dla laureatów konkursu będzie kilkudniowy pobyt w Gruzji. W przypadku braku możliwości realizacji wyjazdu zagranicznego, laureaci otrzymają nagrody rzeczowe.
Gratulacje!

Miło nam poinformować, że Bartosz Pasternak, uczeń klasy 2ap, zakwalifikował się do międzyszkolnego etapu konkursu „Gruzja – fascynująca podróż”, który odbędzie się 24 marca 2021 roku.
Gratulujemy i nadal trzymamy kciuki!

 

25 lutego 2021 r. Marcin Kłos, uczeń klasy II cg, wziął udział w etapie okręgowym VIII Olimpiady Wiedzy o Turystyce. Opiekunem ucznia jest p. prof. Jolanta Skarzyńska. Z niecierpliwością czekamy na wyniki i życzymy Marcinowi zakwalifikowania się do etapu centralnego olimpiady.

Uczennica kl. II a Kinga Kępa zakwalifikowała się do II etapu Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z geografii z elementami geologii. Odbędzie się on 2 lutego 2019 r. w Nowej Soli.

Opiekunem Kingi jest nauczyciel geografii – p. Jolanta Skarzyńska.

Uczennica kl. I D Lena Jastrzębska zakwalifikowała się do etapu okręgowego Olimpiady Geograficznej.

Opiekunem jest pani Jolanta Skarzyńska.

Miło nam poinformować, że Kinga Kępa (uczennica klasy I a) zakwalifikowała się do II etapu Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z geografii z elementami geologii. Uzyskała 90 punktów na 100 możliwych. Kolejny etap odbędzie się 27 stycznia 2018 r. w Nowej Soli.

Kindze gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w olimpijskich zmaganiach.