Przypominamy, że do 13 lipca jesteście zobowiązani dostarczyć do szkoły pierwszego wyboru świadectwa a później zaświadczenia o wynikach egzaminu.
Prosimy o przynoszenie świadectw do II LO:
24 czerwca w godz. 9.00 do 14.00
27 i 28 czerwca w godz. 8.30 do 13.00.
Zaświadczenia o wynikach egzaminów prosimy składać 8 i 11 lipca w godzinach od 8.30 do 13.
Oryginały świadectw i wyników egzaminów prosimy przynosić, jeżeli zostaniecie zakwalifikowani do Banacha, 21 lipca do godziny 12.30 lub 22 lipca od godz. 9 do 12.
Niezależnie od podanych wyżej terminów wszystkie dokumenty można składać w sekretariacie szkoły codziennie od godziny 9 do 14.
Trzymamy za Was kciuki!

Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom, Starostwo Powiatowe w Świdnicy organizuje w tym roku szkolenie dedykowane bezpośrednio do Was. Zostanie ono przeprowadzone w formie on-line w dniu 30 maja 2022 r. od godz. 17:30 przez pracowników firmy Vulcan. Link do rejestracji na szkolenie jest dostępny tutaj:
Serdecznie zapraszamy!

Zasady rekrutacji do II Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Banacha w Świdnicy na rok szkolny 2022/2023 dla absolwentów szkoły podstawowej: Plik do pobrania (PDF)

W procesie rekrutacji na rok szkolny 2022/2023 do II Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Banacha w Świdnicy punkty rekrutacyjne będą przyznawane za oceny z następujących obowiązkowych zajęć edukacyjnych:

Klasa 1A – matematyczno-fizyczna (politechniczna)

• fizyka

Klasa 1B – biologiczno-chemiczna (medyczna) z zajęciami laboratoryjnymi