jFontSize
A- A A+

Nasza Szkoła ma w bieżacym roku zaszczyt gościć wydarzenie przyznawania certyfikatów ukończenia kursów C++, Python-a oraz SQL-a na platformie Ligi Niezwykłych Umysłów. Wydarzenie odbędzie się 21 czerwca w sali 24 na I piętrze budynku szkoły (w sali komputerowej). Osób uprawnionych do przystąpienia do certyfikacji jest razem 87 z całej Świdnicy i okolic - z czego 55 osób to uczniowie, uczennice i nauczyciele Naszej Szkoły! Certyfikowanie odbędzie się w godzinach 11:00-16:00 - proszę oczekiwać na wiadomość ze szczegółami w domenie @banach.swidnica.pl w najbliższych dniach.

Aktualizacja 11.06: Maile z zaproszeniami wysłane!

Uwaga! Osoby które zdążą skończyć dany kurs na poziomie podstawowym do dnia egzaminu ZOSTANĄ DO NIEGO DOPUSZCZONE! Proszę o informację o ukończeniu kursu (wystarczy na poziomie podstawowym) na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualizacja 21.06: Maile z szczegółowymi zaproszeniami wysłane. Zasadniczo: C++ na 12, SQL na 13, Python na 14.

Równocześnie zachęcamy do zabawy i praktycznej nauki programowania - każdy uczeń naszej szkoły może przystąpić do Ligi. Wymagana jest rejestracja na stronie Ligii oraz kontakt z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu aktywacji konta (cześć zadań jest dostępna od razu).