jFontSize
A- A A+

20 maja 2026 roku klasa 1C wzięła udział w wycieczce edukacyjnej do Arboretum Wojsławice, zorganizowanej w ramach projektu unijnego, w którym uczestniczy nasza szkoła. 
Podczas wyjazdu mieliśmy okazję podziwiać niezwykłe kolekcje roślin pochodzących z różnych stron świata. Spacerując alejkami arboretum mogliśmy zobaczyć również wiele gatunków drzew, krzewów oraz innych ciekawych roślin, a także poznać ich charakterystyczne cechy i zastosowanie. 
Wycieczka była nie tylko doskonałą okazją do odpoczynku i integracji, ale także bardzo ciekawą lekcją biologii dzięki naszej wychowawczyni pani prof. Beacie Dratwie, która przybliżyła nam wiele interesujących informacji o świecie roślin i otaczającej nas przyrodzie.
Opiekunką podczas tego wyjazdu była również pani prof. Dorota Durlej.

1000010642.jpg1000010643.jpg1000010644.jpg1000010645.jpg1000010646.jpg1000010647.jpg1000010648.jpg1000010650.jpg1000010651.jpg