jFontSize
A- A A+

3 grudnia 2025 r. uczniowie klasy III B wzięli udział w cyklu wykładów edukacyjnych przeprowadzonych przez pracowników Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Świdnicy. Spotkanie miało na celu poszerzenie wiedzy młodzieży w zakresie zdrowia publicznego oraz kształtowanie świadomych i odpowiedzialnych postaw prozdrowotnych. Podczas wykładów poruszono tematykę suplementów diety, chorób przenoszonych drogą płciową, dezinformacji dotyczącej szczepień oraz kosmetyków.

Serdecznie dziękujemy pracownikom świdnickiego sanepidu za bardzo interesujące, merytoryczne i przystępnie przeprowadzone wykłady. Jest to już kolejny rok owocnej współpracy naszej szkoły z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Świdnicy, która realnie przyczynia się do podnoszenia świadomości zdrowotnej naszych uczniów.