jFontSize
A- A A+

W dniu 21.09.2023 odwiedziła nas wysłanniczka i laureatka olimpiady Zwolnieni z Teorii pani Gabriela Wydra. Nasza młodzież mogła dowiedzieć się od pani Gabrieli jak cennym doświadczeniem jest udział w olimpiadzie, jak wygląda udział w niej i jak się za to zabrać. Dziękujemy pięknie za wizytę! My też przypominamy!

Olimpiada "Zwolnieni z Teorii" pomoże Wam zrealizować w rzeczywistości własny projekt społeczny (który przy okazji zdziała coś pozytywnego). Zdobędziecie również doświadczenie w zarządzaniu projektami którym można się pochwalić podczas rozmów rekrutacyjnych do pracy czy na studia. Każdy laureat olimpiady otrzymuje również niezwykle cenny certyfikat z zarządzania projektami wydany przez Project Management Institute ATP. PMI to prestiżowa instytucja zrzeszająca 500 tysięcy kierowników projektów z całego świata. Najlepsze zespoły w Polsce rywalizują o “Wilki” - nagrody, które laureaci odbierają z rąk przedstawicieli władz państwowych i prezesów największych firm.  

Aby przyłączyć się do olimpiady należy założyć konto (Rejestracja) powiązane z Naszą szkołą. Wówczas można też przeglądać projekty innych i się nimi inspirować! Projekty mogą dotyczyć działalności charytatywnej. Jeden uczeń może sfinalizować jeden projekt.

Aby wziąć udział w olimpiadzie w bieżącej edycji należy czym prędzej zarejestrować się, wymyśleć założenia projektu, zebrać zespół i zainicjować projekt do 22 listopada 2023!
Nauczycielem wspierającym działania w "Zwolnionych z Teorii" w Naszej Szkole jest Paweł Polczyk.

Więcej informacji jak zacząć znajdziecie w artykule.. Zwolnieni z teorii - jak zacząć?

A tu artykuły o projekcie ZWZT z zeszłego roku z którego jesteśmy niezmiernie dumni! 1. LiveYourLife! 2. Komu szakszukę, komu tofurnik?