jFontSize
A- A A+

Dnia 26 marca br. w naszej szkole gościła p. Bożena Pytel - organizatorka warsztatów międzypokoleniowych w Kościele Pokoju w Świdnicy - która z entuzjazmem podsumowała niedawną i opisywaną na stronach szkoły wizytę młodzieży z I d w przykościelnym Centrum Obsługi Turystycznej.A ponieważ owa wizyta, uwieczniona zresztą przez kamery TVP Kultura,zakończyła się dla jej uczestników testem ewaluacyjnym sprawdzającym wiedzę z historii świdnickiego zabytku Unesco ,to i nadszedł czas na ocenę jego wyników.Okazało się, że młodzi humaniści przyswoili sobie wiele informacji i aż 17 osób otrzymało nagrody ufundowane przez organizatorów edukacyjnej wycieczki.Uczestnicy quizu wiedzowego otrzymali pięknie wydane albumy z wystawy, a p.Bożena gratulowała im sukcesów.

Na lekcję został zaproszony p. dyr. Jacek Iwancz, który bardzo pozytywnie ocenił współpracę naszej szkoły z parafią augsburską i docenił poznawcze oraz wychowawcze aspekty takich działań.Wyróżniono w sposób szczególny dwie przewodniczki z tej klasy: Marię Dembowską i Natalię Wojnowską, które będzie można zobaczyć w programie TVP2 9 kwietnia o godz.12.30 i 12 kwietnia o godz.7.00 w TVP Polonia.

Koordynatorka projektu - Mariola Mackiewicz

01.jpg
02.jpg
03.jpg
04.jpg