jFontSize
A- A A+

W minioną środę, 8 grudnia, do Świdnicy zjechała ponownie aktorka kojarzona głównie z Kabaretem Olgi Lipińskiej i z przebojami wyśpiewywanymi przez zespół Tercet, czyli Kwartet. Wizyta artystki była kontynuacją jej listopadowego występu, kiedy to brawurowo wcieliła się w postać Judy Garland -słynnej Dorotki z filmowego hitu wszechczasów „Czarnoksiężnika z Krainy Oz”. Pani Hanna tak podziałała wówczas na widzów, że chcieliśmy więcej…

I stało się według życzeń widowni, bowiem odtwórczyni roli Jadzi z „Rodziny zastępczej” i tytułowa „Kobieta pierwotna” z przebojowego monodramu stanęła w czerwonej sukni na scenie, by zaprezentować mini recital (a w nim kultowe kompozycje z tekstami W. Młynarskiego, J. Kofty i K. I. Gałczyńskiego). Wokalistce towarzyszył akompaniator - Wojciech Kaleta. Toczyła się też wartka rozmowa, w czasie której zaproszona na spotkanie w ramach Alchemii Teatralnej opowiadała o: egzaminach wstępnych na warszawską PWST, o swojej rodzinie, o pracy w studiu telewizyjnym, a ponadto o swych nagrodach, spektaklach, benefisach i podejściu do życia.

Wieczór był klimatyczny, gdyż Hanna Śleszyńska śpiewająco odpowiadała na pytania przepytującej ją polonistce - Marioli Mackiewicz. Dużo pozytywnej energii i radości wynieśli z tego spotkania jego uczestnicy, zaś program z artystką okazał się bardzo trafionym prezentem przedświątecznym. 

https://swidnica24.pl/2021/12/hanna-sleszynska-oczarowala-swidniczan-foto/

PHOTO-2021-12-08-19-12-28.jpgPHOTO-2021-12-08-19-34-15.jpg