jFontSize
A- A A+

28 listopada bieżącego roku odbyło się w naszej szkole spotkanie z panem Robertem Topolskim, przedstawicielem Wydziału Prewencji Świdnickiej Komendy Powiatowej Policji.

W spotkaniu tym uczestniczyli uczniowie klas pierwszych i drugich. Tematyka spotkania dotyczyła przede wszystkim zagadnień związanych z odpowiedzialnością karną nieletnich i pełnoletnich osób, które naruszą zasady prawa. Poruszane były także tematy związane z profilaktyką uzależnień czyli głównie konsekwencje prawne dot. zagadnień około narkotykowych i około alkoholowych. Poza częścią, gdzie nasz zaproszony gość prowadził prelekcję, był też czas na pytania od słuchaczy. Młodzież naszej szkoły była mocno zainteresowana zagadnieniami, które przybliżył im pan Topolski. W związku z tym mamy nadzieję na dalszą kontynuację współpracy i kolejne spotkania.