Z wielką wdzięcznością kierujemy słowa uznania w kierunku Muzeum Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej, które nie tylko udostępniło swoje wyjątkowe przestrzenie, lecz także pozwoliło na nagranie filmu promocyjnego. Dzięki uprzejmości instytucji mogliśmy stworzyć atrakcyjny materiał, który przyciągnie uwagę potencjalnych uczniów i pozwoli nam skutecznie promować naszą szkołę. Cieszymy się, że mieliśmy możliwość korzystać z pięknego i pełnego historii miejsca. Szczególne pozdrowienia i podziękowania za bezcenne wsparcie oraz uprzejmość kierujemy do dyrektor muzeum, pani Katarzynie Szczerbińskiej-Tercjak, która ugościła nas w swojej placówce.

Gorąco polecamy wszystkim wizytę w Muzeum - jedyne 10km od Świdnicy! Czeka na Was bogata i ciekawa ekspozycja, możliwość dotknięcia historii kolei.