jFontSize
A- A A+

Nasza Szkoła dołącza do olimpiady "Zwolnieni z teorii"!

Olimpiada "Zwolnieni z Teorii" pomoże Wam zrealizować w rzeczywistości własny projekt społeczny (który przy okazji zdziała coś pozytywnego) zdobywając życiowe doświadczenie w zarządzaniu projektami (i nie tylko) którym zabłyśniecie podczas rozmów rekrutacyjnych do pracy czy na studia. Każdy uczestnik olimpiady otrzymuje również niezwykle cenny certyfikat z zarządzania projektami wydany przez Project Management Institute ATP. PMI to prestiżowa instytucja zrzeszająca 500 tysięcy kierowników projektów z całego świata. Najlepsze zespoły w Polsce rywalizują o “Wilki” - nagrody, które laureaci odbierają z rąk przedstawicieli władz państwowych i prezesów największych firm.  

Aby przyłączyć się do olimpiady należy założyć konto (Rejestracja) powiązane z Naszą szkołą. Wówczas można też przeglądać projekty innych i się nimi inspirować! Projekty mogą dotyczyć działalności charytatywnej. Jeden uczeń może uczestniczyć w jednym projekcie.

Aby wziąć udział w olimpiadzie w bieżącej edycji należy czym prędzej zarejestrować się, wymyśleć założenia projektu, zebrać zespół i zainicjować projekt do 22 listopada 2022!
Nauczycielem wspierającym działania w "Zwolnionych w Teorii" w Naszej Szkole jest Paweł Polczyk.