jFontSize
A- A A+


Macie głowy pełne ekologicznych pomysłów oraz mnóstwo chęci do działania?
Chcecie stworzyć całkowicie nowy autorski projekt ekologiczny w waszej szkole? A może macie pomysł, jak przysłużyć się środowisku w dowolnym miejscu w Polsce? Pokażcie swoje pomysły! Więcej o konkursie na jego stronie.

Wspólnie wymyślcie projekt związany z ochroną środowiska i przedstawcie nam swój pomysł w formie prezentacji. Prezentacja może zawierać, zdjęcia, opisy, wizualizacje, odnośniki do filmów lub inną formę przekazu pozwalającą najlepiej zrozumieć założenia projektu. Określcie także jakie będą oczekiwane efekty po realizacji waszego projektu. Jak wpłynie na środowisko, bezpośrednie otoczenie i was samych? Zwycięskie projekty będą realizowane. Dlatego nie zapomnijcie o kosztorysie przedstawiającym dokładnie oszacowane koszty realizacji.

Zgłoszenie do konkursu przedstawcie w formie prezentacji multimedialnej, w rozmiarze do 20 MB, w pliku o rozszerzeniu: pdf, pptx, ppt lub odp.

Jeden zespół może przesłać jedną pracę konkursową w tej kategorii. Jeżeli macie kilka pomysłów przedstawcie najlepszy z nich.

Pracę konkursową, należy przygotować w formie prezentacji i zawrzeć w niej następujące informacje:

    dokładny opis założeń oraz zasad działania projektu,
    przewidywany sposób oddziaływania na środowisko naturalne oraz uczniów szkoły,
    rysunki lub wizualizacje lub zdjęcia lub filmy lub dowolną inną formę przekazu pozwalającą zrozumieć założenia projektu.

Jury przy wyborze najlepszych prac weźmie pod uwagę ich: innowacyjność, kreatywność, stopień oddziaływania na środowisko naturalne, stopień zaangażowania uczniów w realizację projektu, rzetelność analizy i opracowania, zgodność z tematyką i celami konkursu, oryginalność, estetykę oraz styl wykonania.

Zgłoszenia do konkursu od 20.01.2021 r. do 20.06.2021 r.