Aula II LO, odświętnie ubrani maturzyści- absolwenci, dumni nauczyciele, wzruszeni rodzice, przemówienie dyrektora, kwiaty, podziękowania, nagrody, wyróżnienia, listy pochwalne, program artystyczny, spotkanie uczniów z wychowawcami...- tak miało wyglądać uroczyste zakończenie roku dla klas III w ,,Banachu", zaplanowane na dzisiaj. Pandemia pokrzyżowała jednak te plany. Mimo wszystko udało się Radzie Pedagogicznej sklasyfikować trzecioklasistów, którzy ukończyli szkołę, a teraz czekają na świadectwa i egzaminy maturalne.

Tradycyjne w II LO jest promowanie uczniów z najwyższą średnią ocen oraz wyjątkowymi sukcesami. I tak do najlepszych absolwentów szkoły należą:

Paula Kaczmarczyk- średnia ocen 5,56
Kinga Kępa- średnia ocen 5,47 oraz cztery indeksy na studia
Mateusz Drąg- średnia ocen 5,33 oraz indeks na Politechnikę Wrocławską
Natalia Łużna - średnia ocen 5,17
Alicja Król- średnia ocen 5,11
Angelika Chanas- średnia ocen 5,0 oraz indeks na UJ
Paulina Lenkiewicz- średnia ocen 5,0

Indeksy na wyższe uczelnie mają także Wojciech Gaik i Dominika Janczyszyn.

W sumie świadectwa z wyróżnieniem otrzyma 17. tegorocznych absolwentów. Gratulujemy!

A Kinga Kępa (język polski) i Wojciech Gaik (historia) mają już zapewnione 100% wyniki na egzaminie maturalnym.

Miejmy nadzieję, że wszystkim dane będzie spotkać się na wspólnej uroczystości - może przed maturą, a może już po niej - i że zakończenie roku nie będzie tylko wirtualne.

ac.jpgak.jpgdj.jpgkk.jpgmd.jpgnl.jpgpk.jpgpl.jpgwg2.jpg