WYNIKI KONKURSU

W XIX Festiwalu Piosenki Świątecznej udział wzięło osiemnaścioro wykonawców, głównie solistów. Jury w składzie: Beata Bartko-Kozieł, Anna Kozłowska (nauczycielki ze Szkoły Muzycznej w Świdnicy), Agata Mester II LO, Małgorzata Braniecka (emerytowana dyrektorka ŚOK), Tomasz Sochacki (studio artystyczne Katharsis) nie przyznało pierwszego miejsca. Drugie miejsce zajęli Marta Moneta (absolwentka II LO) i ex aequo Mateusz Gancarczyk (III LO). Trzecie miejsce zdobył Ireneusz Lutz (III LO), zaś wyróżnienia trafiły do Natalii Widuto (MDK) i Patrycji Piórkowskiej (II LO). Nagrodę publiczności otrzymała Iwona Kuśnierz (II LO).
    To już dziewiętnasta edycja konkursu, którą po raz piętnasty zorganizowała Elżbieta Badzioch-Zarzycka, tym razem przy pomocy klasy I b z II LO w Świdnicy.

Koleżanki i Koledzy

Po raz 19. zapraszamy Was do udziału w Festiwalu Piosenki Świątecznej. Tegoroczny odbędzie się 16 grudnia o godz. 17.00 w sali teatralnej ŚOK.

Regulamin

1. W konkursie mogą brać udział uczniowie szkół ponadpodstawowych oraz osoby, które nie ukończyły 25 roku życia.
2. Wykonawca prezentuje 2 utwory, w tym jeden obowiązkowo o charakterze świątecznym.
3. Oba utwory wykonuje zespół w tym samym składzie.
4. Zespoły mogą liczyć maksymalnie 9 osób.
5. Dopuszczalny jestpółpłaybak.
6. W przypadku dużej liczby zgłoszeń organizatorzy przeprowadzą wstępne eliminacje, by do konkursu weszło ok. 20 wykonawców.
7. W konkursie nie mogą brać udziału zwycięzcy poprzednich edycji. Chętnie natomiast wysłuchamy ich podczas obrad jury.
8. Zgłoszenia przyjmujemy do 12 XII 2008 r. drogą telefoniczną (tel. 852 - 05 - 73 do godz. 15.00 lub 640 - 81 - 84 - wieczorem), nr fax 852 - 05 - 73 lub pocztą elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
9. Informacje na temat festiwalu można również znaleźć na stronie internetowej www.Io2. swidnica.pl. Również tutaj do pobrania formularz zgłoszeniowy.

Zapraszamy!

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY