Dnia 1 czerwca 2016 roku w naszej szkole rozgrywany był turniej sportowy z okazji Dnia Dziecka. Bezkonkurencyjnymi mistrzami całych zawodów okazała się klasa 2a. Wygrali oni turniej siatkówki oraz bezbłędnie rozwiązali test wiedzy o szkole. Drugie miejsce w grze w siatkówkę zajęła klasa 2d, a połączone klasy: 1 i 2c uplasowały się na trzecim miejscu. Wyróżnić należy również klasy 1 i 2b, które zacięcie walczyły z klasą 2a w konkursie wiedzy o szkole. W tym samym czasie rozgrywania meczów siatkówki na boisku, w auli p. prof. Tomasz Pietrzak prowadził kurs tańca.

Dziękuje wszystkim zaangażowanym, tym którzy pomogli przy organizacji, jak i tym którzy wzięli udział w konkurencjach. Wszystkim klasom gratuluję.

Natalia Wojtasik