Drodzy uczniowie i uczennice Naszej Szkoły,

Dzięki Waszym wysiłkom II LO uplasowało się na 8 miejscu w ogólnopolskim rankingu szkół średnich biorących udział w programie Liga Niezwykłych Umysłów. Dziękujemy!

Równocześnie informujemy o nowym zadaniu: misji Kopernik 2023. Czy podejmiecie wyzwanie? Szczegóły na platformie LNU oraz na Facebook'u LNU.

W ciągu najbliższych dwóch tygodni odbędą się egzaminy certyfikacyjne online (Europejski Certyfikat Kompetencji Cyfrowych e-CF). Wielu uczniów II LO kwalifikuje się do egzaminu/ów (wykonane wszystkie zadania obowiązkowe w danym module). Egzaminy odbędą się z Pythona, C++ i SQL-a i są oczywiście bezpłatne. Za zdany egzamin uczestnik otrzymuje certyfikat. Zachęcamy do udziału - informacja o terminie wkrótce!