Nigdy się nie dowiesz czego możesz dokonać, jeśli nie spróbujesz.

Colin Powell (1937-)

Kierując się myślą Colina Powella uczniowie II LO spróbowali swoich sił i wzięli udział w konkursie na esej – wypowiedź pisemną na temat: „Ten cytat motywacyjny przemawia najbardziej do mojego serca i wyobraźni” zorganizowanym przez bibliotekę szkolną.

Praca miała dotyczyć cytatów mądrych i sławnych ludzi, które zaprezentowane zostały na terenie szkoły pod wspólnym hasłem: „Słuchaj mądrzejszych i spełniaj swoje marzenia”. Miała być uzasadnieniem, dlaczego ta „złota myśl” jest dla piszącego tak ważna i inspirująca.

Wśród 13 uczestników konkursu jury przyznano trzy równorzędne nagrody dla:

Zuzanny Czernickiej (II C), Martyny Czerniec (I Bg) i Norberta Sułka (I Bg) oraz wyróżniono prace: Anastazji Lato, Sandry Sowy, Joanny Cichockiej z kl. I Bg i Leny Wiącek z kl. III b.

Zwycięzcy nagrodzeni zostali interesującymi książkami a osoby wyróżnione otrzymały bilety do kina.

Wszystkim serdecznie gratulujemy a pozostałym uczestnikom konkursu dziękujemy za wzięcie w nim udziału.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg