Od 3 listopada 2915 r. gazetka w holu szkoły: ROLA INTERNETU W ŻYCIU MŁODEGO CZŁOWIEKA.

Internet to bez wątpienia technologia poprawiająca jakość naszego życia, ale nawet sami jesteśmy w stanie zauważyć, że internet może być również stresogenny, może być źródłem wielu innych, poważniejszych zagrożeń. Brak umiejętności posługiwania się komputerem, powolne otwieranie się stron, błędy i wiele innych niedogodności mogą powodować złe samopoczucie. W dodatku badacze wykazali, że wiedza uczniów na temat zagrożeń, z którymi może zetknąć się użytkownik sieci, jest mocno ograniczona. Tylko nieliczni potrafią wymienić ich więcej, co może świadczyć o stosunkowo niskiej świadomości internautów w tym zakresie, dlatego warto sięgnąć do różnych źródeł, poczytać, przemyśleć nurtujące nas problemy - i zostać świadomym użytkownikiem internetu.

dsc05127.jpgdsc05128.jpgdsc05129.jpg