W poniedziałek 24 kwietnia reprezentacja naszej szkoły brała udział w Powiatowym II Rzucie Ligi Lekkoatletycznej.

Na stadionie na Zawiszowie i przy pięknej pogodzie nasza reprezentacja walczyła, mając w składzie uczniów klas pierwszych (14 osób), drugich (2) i trzecich (1).

Wyróżnili się : Jakub Kawiński i Krystian Walewski w biegu na 1500m, Paweł Jarosz w biegu na 400m, Kacper Koziarz w pchnięciu kulą i Wojciech Bil w skoku w dal.

Startowali: Jakub Kawiński, Wojciech Bil, Krystian Walewski, Karol Wizimirski, Adrian Butkiewicz, Mateusz Ryszawy, Maksymilian Pawlica, Grzegorz Skupień, Kacper Koziarz, Norbert Pękosz, Paweł Jarosz, Remigiusz Szaradowski, Wiktor Zaremba, Michał Chuderewicz. Rezerwa: Michał Somala, Bartłomiej Niedziałkowski.

Oficjalne wyniki poznamy pod koniec tygodnia.

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg