Z wielką przyjemnością informujemy, iż Marcin Kłos z kl. II cg, został finalistą XIII Konkursu Wiedzy o Rosji „Białe Noce”. Celem konkursu było rozbudzenie zainteresowań kulturą i historią rosyjską oraz popularyzowanie wiedzy o Rosji.
Gratulujemy!

Z przyjemnością informujemy, że do II części zawodów finałowych/centralnych XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514.Od Cedyni do Orszy” zakwalifikował się Marcin Kłos (opiekun Zofia Skowrońska- Wiśniewska). Dolny Śląsk będzie reprezentować trzech uczniów, a wśród nich Marcin.
Zawody centralne odbędą się w dniach 18 do 19 czerwca 2021 r. Marcin powalczy o tytuł laureata.
Gratulujemy i trzymamy kciuki.

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Marcin Kłos został finalistą XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy”.
W zawodach centralnych wzięło udział 218 uczniów. Zgodnie z Regulaminem Olimpiady, by uzyskać tytuł finalisty, należało zdobyć minimum ocenę dobrą. Marcin otrzymał ocenę celującą, został finalistą i już zdał maturę z historii na 100%. Opiekunem ucznia jest pani prof. Zofia Skowrońska-Wiśniewska.

Z wielką przyjemnością informujemy, iż Marcin Kłos, uczeń klasy II cg, zakwalifikował się do finału konkursu wiedzy o Rosji „Białe Noce”, który odbędzie się 26-27 kwietnia.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w finałowej rozgrywce.

Z przyjemnością informujemy, iż Bartek Pasternak, uczeń klasy II ap, zakwalifikował się do finałowego etapu konkursu „Gruzja – fascynująca podróż". Celem konkursu jest propagowanie wiedzy o Gruzji, w tym  o partnerskiej Adżarskiej Republice Autonomicznej.
Nagrodą dla laureatów będzie wyjazd do Gruzji.

Bartku, trzymamy nadal kciuki i mamy nadzieję, że wkrótce wyruszysz w interesującą podróż do Gruzji.

Z przyjemnością informujemy, iż Marcin Kłos, uczeń kl. 2 cg, zakwalifikował się do I etapu - centralnego Olimpiady „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”. Opiekunem ucznia jest p. prof. Zofia Skowrońska-Wiśniewska. Pierwsza część zawodów finałowych odbędzie się 7 kwietnia 2021 r.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Z wielką przyjemnością informujemy, że Marcin Kłos z klasy 2cg zakwalifikował się do kolejnego etapu XIII edycji Konkursu Historycznego Wiedzy o Rosji „Białe Noce”. 26 marca 2021 r. będziemy trzymać kciuki za kolejny już w tym roku konkursowy sukces Marcina.

18 lutego 2021 r. odbyły się zawody międzyszkolne Olimpiady "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego". Do etapu okręgowego zakwalifikował  się Marcin Kłos z kl. 2cg. Opiekunem ucznia jest p. prof. Zofia Skowrońska-Wiśniewska. Zawody okręgowe odbędą się 11 marca 2021 r.
Gratulujemy i trzymamy kciuki.

Z przyjemnością informujemy, iż do II etapu XLVII  Olimpiady  Historycznej zakwalifikowała się Martyna Czerniec z klasy 2bg. Opiekunem uczennicy jest p. prof. Zofia Skowrońska-Wiśniewska. II etap Olimpiady odbędzie się 9 stycznia 2021 r.

Gratulujemy, trzymamy kciuki i życzymy sukcesów.

Z przyjemnością informujemy, że do okręgowego etapu XLVI Olimpiady Historycznej została zakwalifikowana Martyna Czerniec z kl. 1Bg. Pisemny etap okręgowy odbędzie się 11 stycznia 2020 r. w Instytucie Historycznym Uniwersytetu Wrocławskiego. Opiekunem uczennicy jest p. prof. Zofia Skowrońska-Wiśniewska.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!