13 kwietnia w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego odbył się I Konkurs Wiedzy Psychologicznej. Wzięło w nim udział 6. uczniów: Kinga Kępa (1a), Jakub Żelazny (1a), Natalia Moskwa (2b), Patrycja Grzelec (2d), Alicja Bagrowska (2d) i Eleni Theodosiadou (3c).

Rozwiązali oni test oparty na książce ,,Psychologia. Człowiek i jego środowisko” P. Zimbardo, R. Johnson, V. McCann, uczestniczyli w wykładzie na temat nadinterpretacji rzeczywistości oraz poddali się ciekawemu badaniu dotyczącemu umiejętności społecznych i umysłowych.

Wśród wyróżnionych znalazła się Patrycja Grzelec, dla której piątek (,,trzynastego”) - wbrew przesądom - okazał się szczęśliwy.

Do Konkursu uczniów zgłosiły pani profesor Renata Duda i pani psycholog Miriam Gondek.

01.JPG02.JPG03.JPG04.JPG