jFontSize
A- A A+

21 stycznia br. odbyły się po raz czterdziesty pierwszy zawody okręgowe Olimpiady Biologicznej. Naszą szkołę reprezentowała liczna grupa, do etapu okręgowego zakwalifikowało się jedenaście osób – Adriana Bieniasz, Kamila Olszańska, Dominika Petryków i Joanna Rowicka – uczennice Pani Beaty Dratwy oraz Agnieszka Ciszak, Klaudia Kościelecka, Aneta Marczak, Iga Rok, Maria Szczepańska, Maciej Wernecki i Marlena Wołoszyn - uczniowie Pani Beaty Misiewicz.

Także tym razem mamy sukcesy, są nimi wyróżnione prace badawcze Maćka, Marysi i Joasi. Cała trójka prezentowała swoje badania przed komisją i zmagała się z pytaniami z zakresu biologii. Do zawodów okręgowych przystąpiło sto osiemdziesiąt osób, w tej grupie wyróżniono dwanaście prac a trzy z nich należały do uczniów naszej szkoły :)
Podczas tegorocznej olimpiady nagrodzono nauczycieli biologii – opiekunów olimpijczyków. Wyróżniającym się pedagogom wręczono Medale Komisji Edukacji Narodowej, łącznie czternaście w całym kraju i trzy na Dolnym Śląsku. W gronie nagrodzonych znalazła się Pani Beata Misiewicz.

01.jpg
03.jpg
05.jpg
06.jpg