jFontSize
A- A A+

W dniu 13 kwietnia b.r. odbył się pierwszy etap konkursu organizowanego przez powiat świdnicki pod nazwą „Nie zostanę bezrobotnym”. W konkursie brało udział 16 drużyn z całego powiatu, naszą szkołę reprezentowali: Przemysław Brańka oraz Aleksandra Nowak.

Konkurs polegał na przygotowaniu prezentacji multimedialnej, w której młodzi ludzie opiszą plan osobistej kariery, wskażą miejsca w Powiecie Świdnickim pod działalność oraz biznesplan firmy, która dałaby zatrudnienie choćby jednej młodej osobie.

Do drugiego etapu, który odbył się w 18 kwietnia przeszło 5 drużyn, a naszą szkołę reprezentował Przemysław Brańka, niestety za brakło mu szczęścia i nie udało się zająć miejsca na podium. Mimo to zdobył wiele doświadczenia, które przyda mu się w przyszłości podczas wdrażania swojego pomysłu w życie.