W dniu 28 kwietnia odbyły się zawody taneczne, a ich organizatorem było III LO. Jak co roku, gospodarze stanęli na wysokości zadania, przeprowadzając zawody w sposób profesjonalny, zadbali również o miłą atmosferę. Reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w kategorii indywidualnej i zespołowej. Grand Prix i pierwszą nagrodę wywalczył Mateusz Opyrchał - uczeń klasy III b, tegoroczny maturzysta. Jego występ pozostawił u widzów niedosyt. Umiejętnie połączył taniec z elementami akrobatyki. Zespół w składzie: Aneta Klemczak, Ilona Gąsiorek, Aleksandra Korta, Aneta Pęczar, Elżbieta Poprawka i Mateusz Opyrchał niestety nie zostali sklasyfikowani, ponieważ odstąpili od regulaminu. Wykonali jednak piękny 3 minutowy układ, który został wysoko oceniony przez Jury. Układ taneczny został stworzony w całości przez występujących uczniów. Postaramy się w przyszłym roku powalczyć o wysokie lokaty w kategorii zespołowej.