jFontSize
A- A A+
Tenisiści stołowi wywalczyli w rywalizacji drużynowej brązowy medal. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy, po bardzo emocjonujących meczach, stanęli na podium zawodów powiatowych. W dniu 19.02.2018 na zawiszowskiej hali rywalizowali uczniowie szkół ponadgimnazjalnych w ping-pongu. II LO w kategorii dziewcząt reprezentowały: Wiktoria Gałązka, Olga Szalecka, Ewa Kochanowska, a w kategorii chłopców: Maciej Roszak, Krzysztof Nowacki, Remigiusz Szaradowski.

Zawodnicy rozegrali aż siedem meczów i aby zdobyć medal trzeba było pokonywać rozstawionych na drabince przeciwników. Panowie w pierwszym meczu trafili na reprezentację III LO, którą gładko pokonali 3:0. Następnie ulegli ZSZ Strzegom 1:3, pokonali Technikum Ortopedyczne 3:0, "Mokrzeszów" 3:0, "Mechanik"3:0, aby w półfinałowej walce ponownie zagrać z ZSZ Strzegom. Wynik eliminacyjny został podtrzymany a w pojedynku o trzecie miejsce ZSBE przegrał mecz 3:2. Kapitan drużyny Maciej Roszak nie krył zadowolenia z brązowego medalu.

Dziewczęta również w pierwszym meczu trafiły na reprezentację III LO, przegrywając nieznacznie, następnie zwyciężyły trzy kolejne mecze, spotykając się w półfinale z "Ekonomikiem" - Mistrzyniami Powiatu z ubiegłego roku. Niewiele brakło, aby cieszyć się z upragnionego finału. Mecz o trzecie miejsce z ZSZ Strzegom zapewnił brązowy medal Wiktorii, Oldze i Ewie.

Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom serdecznie gratulujemy!

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg